Штуцер універсальний 3/4" усередині

12 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 280
+380 (63) 591-31-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штуцер універсальний 3/4" всередині
Пластик
Довжина 73 мм
Діаметр різі: 3/4" (25 мм) всередині
Діаметр йоржа: 20-25 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фітинг |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Довжина | 73 мм |
| Діаметр шланга, що підключається | 1", 3/4" |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 12 ₴


