Кошик
1286 відгуків
Вулиця Кариньскої 40, Харків, Україна
Додати відгук
Santekhdom.com.ua
+380 (63) 591-31-54

Сифони для умивальника, миття, ванни і душа

Як вибрати і купити пластикові сифони.

Багато людей, які ремонтують будинки сантехніки, не знають, як вибрати і купити сифон з пластмаси.

Є такі види.

  Труби в гофрі - коли труба-гофра спочатку з'єднана з сливом мушлі, потім згинається нижче, а саме місце вигину кріпиться хомут. У згущеному місці завжди є вода, вона функціонує як затвор на основі води, тобто не дає проникати неприємним ароматам і газам з сливу. А друга складена після місця вигину з'єднується зі стояком.

  У вигляді пляшки  –  Коли вода, що витікає через слив, потрапляє в ємкість, яка виглядає, як пляшку з кількома стінками. Ця ємкість наповнюється рідиною, непотрібною  йде через отвір, який розміщений вгорі виробу. Вода, що  Внизу посудина виконує функцію затвору. Бують такі пластикові сифони з переливом в гофрі, вони не дають переповнюватися миттям, відводячи рідину через вершок вгорі.

  Трубного типу сифони складаються з пластмасових труб. Підведений до сливу і зігнутий вниз частина труби, що постійно наповнена водою, що і захищає від вдихання ароматів із сливу. Друга - з'єднується зі стояком каналізації.

Плюс пластмасових сифонів.

Основні плюси це низька ціна, вони стійкі і до хімічних складників, і засоби миття і чистки, прості і легкі в установленні, можна встановлювати в будь-яких місцях. Всередині не з'являються жодні відкладення. В основному такі сифіни встановлюють, коли є потреба під'єднати кілька мишок, змонтовувати сливи для пральної або посудомийної машини. Також є пляшкові сифіни, які мають у вигляді корка, що перекриває вершечок для наповнення водою мушлі.

Завдяки всьому цьому, такі сифони  Продавці. На нашому веб-сайті ви знайдете пластикові сифони, зможете підібрати їх за необхідними стандартами, і зможете знайти необхідні товари за гідною вартості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner